Resimler izinsiz kullanılamaz.

Hakkımızda

Hakkımızda

Merkezimizde; uzak doğu ve farklı Spa kültürlerine ait masaj terapileriyle yenilendiğinizi hissedeceksiniz… Profesyonel terapistlerden tarafından sunulan, özel Spa malzemeleri ve ait olduğu kültürün geleneksel yöntemleriyle uygulanan masaj ve terapilerle canlılık kazanacak, özlediğiniz zindeliğe ve rahatlamaya kavuşacaksınız.

Eşsiz bir yenilenme

ve tazelenme deneyimi yaşayın.

DENİZİN İYİLEŞTİRİCİ ETKİSİ; ‘’Magic Hands Spa‘’

 

Misyonumuz

Magic Hands Spa hem klasik yöntemler, hem de dünyada çok az yerde karşılaşabileceğiniz modern teknikleri birleştirerek, yüksek kalitede ve profesyonel hizmet anlayışı yaratmayı kendine hedef edinmiştir. Tüm misafirler için rahat bir ortam ve kusursuz hizmet anlayışının garantisini vermektedir.

Vizyonumuz

Misafirlerinin yaşam tarzı ve alışkanlıklarını pozitif yönde etkileyebilen, kendi standartlarını oluşturmayı başarmış bir spa merkezi olarak; Türkiye spa sektörünün öncü isimlerinden biri olmaktır.

Neden Magic Hands Spa ?

Magic Hands Spa ; müşterilerimizin, sunduğumuz SPA ve masaj hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmaları düşünülerek tasarlanmıştır. İşlerini en iyi şekilde yapan deneyimli uzman kadromuz, size mükemmel bir spa ortamı sunmak için orada bulunmaktadırlar. Müşterilerimize mükemmel bir hizmet sunarken sertifikalı ve doğal ürünler kullanmaya özen göstermekteyiz.

Hizmetlerimiz, fiyatlarımız, masaj ve spa paketlerimiz hakkında bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz.

Bizleri Mutlaka Arayın ...

Magic Hands Spa : 0 (533) 633 9405